2018 Erkek Gömlek Modası

Paylaş
 

Gömlek erkeği en asil gösteren kıyafetlerden biridir, gerek iş hayatı, gerek günlük hayat, gerek özel günlerde tercih edilir, gömlek kumaş pantolonla kot ile, ve şort ile giyilebilen, çok yönlü bir giysidir, kısa kollusu, uzun kollusu, dar kalıbı, geniş kalıbı, cepli, cepsiz modellerini bulmak mümkündür.

Ekoseli Gömlek

70’li yılların ekoseli gömlekleri 2018 yılında tekrar moda olmuş ve erkeklerin dolaplarına girmiş bulunmaktadır. Kırışık kaldırabilen, genellikle siyah ve başka bir rengi içinde bulunduran modeller tercih edilir, bu modelin en sevilen rengi bordo-siyah kombinidir, bordo siyah kombini ünlülerinde severek kombinlediği, kot tişört giyip bele bağlanan gömlek stili olmasından kaynaklanmaktadır.

Beyaz-Siyah Gömlek

Erkek giyiminde bir şeyin modası geçmeyecekse o da beyaz gömlektir. Yazın ve kışın her mevsimde tercih sebebidir. Her tür alt giysiyle birlikte giyilebilir. Beyazlık derecesi ile kendini gösteren bir gömlek türüdür. 2018 modasında slim fit modelleri tercih edilmektedir. Genellikle takım elbiselerin veya ceketlerin içine en çok tercih edilen renktir. Rengârenk gömlek sevmeyen erkeklerin favori rengidir. Çabuk kirlenir, ilk giyişten sonra genelde yıkanması gereken kırışığını çabuk gösteren bir modeldir. Her yaşa hitap eder. Siyah gömlek ise, kişiye daha ciddi bir hava hatan, modası geçmeyen gömlekler arasındadır. Yazın çok tercih edilmez, kir göstermez, 1 kere giyilip mutlaka yıkanması gerekmez.

Kot Gömlek

Modası hiç geçmeyenler arasında bulunan özellikle ünlü erkeklerin sık giymesiyle moda olan gömlek türüdür. Her giyende ayrı bir hava yaratır, kalitesi ile göz doldurur, görenler üzerinde şık ve sportif bir hava bırakır, kumaş kalınlığına göre yaz kış giyilebilir, renk olarak genelde mavi tercih edilir. Gri ve siyah kot gömlek renkleri de mevcuttur.

Bu yazı 450 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Facebookta bizi bulun