2018 Sonbahar Modası

Paylaş
 

Her sene sonbahar modası değişime uğramaktadır. 2018 sonbahar modası ise genellikle kot parçalar ve uzun siyah trençkotlar moda olmaktadır. Bu parçalara da kısa botlar ya da spor ayakkabılar eşlik etmektedir. Hangi tarz olunursa olunsun her kadının gardırobunda bir adet deri ya da kot ceket bulunmaktadır. Bu sebepten dolayı bu sene de kot ceketler ve spor ayakkabılar oldukça moda ve oldukça fazla rağbet görmektedir. Siz de gardırobunuzda bu parçalara yer vererek kolay bir şekilde tarz sahibi olabilirsiniz. 2018 sonbahar modasında uzay çağı modası, ikinci deri modası, vahşi doğa konsepti, pelerinler, pileli etekler ve benzeri değişik tarzlar oldukça sık yer almaktadır. Hangi tarzda giyineceğiniz, hangi tarzı seçeceğiniz tamamen sizin tercihinizdir.

Kot Ceketler Bu Sene Vazgeçilmez Parçalardan Biri

Bu sene neredeyse her stilde kot ceketler tercih edilmektedir. Eğer spor bir şıklık yaratmak istiyor iseniz kot ceketleri tercih edebilirsiniz. Kot ceketleri basit tişörtleri crop toplarla ve aklınıza gelebilecek sade tişörtler ile kombinleyebilirsiniz. Kot ceketleri ve deri ceketleri sadece sonbahar değil her mevsimde tercih edebilirsiniz. Kot ceketler Türkiye’de oldukça sevilen ve tercih edilen bir ceket türüdür.

Aksesuarlar da Oldukça Önemli

Yaptığınız kombininiz kadar kombinde tercih ettiğiniz aksesuarlar da bir o kadar önemlidir. Spor saatler, eklem yüzükleri, çoklu kolyeler ve düz bileklikler ile kombininizi şık bir şekilde tamamlayabilirsiniz. Eğer küpe de tercih etmek istiyor iseniz tüylü küpeleri tercih edebilirsiniz. Şahmeranlara da yer vererek etnik bir şıklık elde edebilirsiniz. Bu kombinlerin yanında olmazsa olmaz olarak yumuşak tonlarda hafif makyajlar tercih edebilirsiniz ya da bir diğer seçenek olarak makyaj yapmadan doğal güzelliğinizi de tercih edebilirsiniz.

Bu yazı 310 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Facebookta bizi bulun