2018 Yaz Modası

Paylaş
 

Her yıl olduğu gibi bu yılda yaz cıvıl cıvıl geçecek. Birbirinden farklı renk ve desenlerin sahip olduğu onlarca elbise gardıroplarınızı süsleyecek. 2018 yaz modası çok renkli parçalara sahiplik ediyor. Yaza damga vuracak moda trendlerinde renklilik söz konusu. Ruhunuza hareketlik ve özgürlük katacak parçalar dolaplarınızda yerini alıyor. Geçmişin izlerini gördüğümüz yaz trendlerinde ikon parçalar modaya yine damga vuruyor. Asimetrik kesimli elbiseler, jean üstüne çiçek desenleri, gömlek üstü işleme detayları bu yaz çok trend. Parlak kumaş detayları ve renkli bir görünümü bu yılın vazgeçilmezleri arasında. Yoğun renklerin birbirine kombinlendiği parçalar ile göz alıcı bir görünüm raflarda yerini aldı. Sarı-pempe, kırmızı-yeşil zıt renklerin oluşturduğu kombinler ile cesur ve özgür bir kimlik modaya farklı bir soluk kazandırıyor. Elbiselerde ve dizüstü botlardaki plastik görünüm sokaklarda çok fazla karşımıza çıkacağa benziyor. Dizüstü botlardaki şeffaf plastik detaylar ile marjinal bir görünüme imza atılıyor.

2018’in Yaz Modası Işıltılı ve Göz Alıcı Geçecek!

2018 yaz modasında şık giyinmek isteyenlerin tercihleri parlak taşlı, payetli pullu gece elbiseleri olacak. Mini elbiselerden, göz alıcı takımlara uzanan yolculukta parlaklık ve gösteriş ön plana çıkıyor. Işıltılı bir görünüm ile gösterişin bir araya geldiği yaz trendleri çok konuşulacak. Püsküllerin ve tüylerin çok kullanıldığı gece elbiselerinde, görünüm etkileyici ve büyüleyici bir şekil alıyor.

2018 Yaz’ında Denim Rahatlığı!

Gardıropların vazgeçilmez parçaları tabı ki denimler. Farklı renk ve desenlere sahip farklı renk ve dokuları ile bu yılda çok tercih edilecek. Püskül detaylı denimler, paça işlemeleri ile bizi geçmişe götürmeye devam edecek. Pantolonlar ve ceketler ile sınırlı kalmayan denimler, şort ve gömlek olarak raflarda belirecek. Baştan aşağı denim giyinmek oldukça trend bu yıl.

Bu yazı 897 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Facebookta bizi bulun