Battaniye Atkıların Kombinlenmesi

Paylaş
 

Havaların her geçen gün soğuduğu şu günlerde dışarıya çıktığınızda sizi ısıtan bir aksesuar isterseniz bu aksesuar kesinlikle battaniye atkılar olacaktır. Fakat battaniye atkıların boyutları biraz uzun olduğu için günlük hayatınızdaki stilinize uygulama sırasında soru işaretleri yaşayabilirsiniz. Bugün sizlere battaniye atkılarınızı kullandığınız sırada ilham alabileceğiniz ve gerçekten çok hoş duran üç stili paylaşacağız.

Klasik Bir Şekilde Dolama

Büyük atkılarınızı boynunuzun etrafında dolayarak takmak bu bölgenize bir ağırlık yapabilir. Eğer bu stili tercih ediyorsanız ipek ve kaşmir karışımlı atkılar daha hafif olduğu için esnek ve bol bir şekilde rahatça boynunuza sarabilirsiniz ve etrafınızdaki kişilere gayet şık gözükebilirsiniz.

İnce Kemerle Çaba Göstermeden Şık Bir Görünüm

Omuzlarınızdan atkınızı açarak bir şal gibi takın. Ardından ise ince bir kemerle iki tarafı birden birleştirin. Sokak stilinden hoşlanıyorsanız omuzlarınıza atacağınız atkınız ile bu stile yön verebilirsiniz. Bu sitilinizle birlikte atkınız bir aksesuar olarak değil kombininizin önemli bir parçasına dönüşecektir.

Omuzlara Bırakma

Eğer günlük hayatınızda yün ya da akrilik karışımı rengarenk bir atkı takıyorsanız kombininizin en göze çarpan ayrıntısını bu atkınız olacaktır. Atkınızı ceket ya da palto üzerinden battaniyeyi üzerinize atmış gibi omuzlarınızdan aşağıya doğru bırakın. Daha çarpıcı bir görünüme sahip olmak istiyorsanız ceketinizin ya da paltonuzun yakalarını dışarıya doğru çıkarın. Böylelikle güzel bir görünüm katacaktır. Aynı zamanda şık bir hava yakalamış olursunuz.

Bu yazı 434 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Facebookta bizi bulun