Beli Daha İnce Gösterme Yolları

Paylaş
 

Kadınların ortak istekleri arasında bellerinin daha önce görünmesi ilk sırada yer almaktadır. Sağlıklı yaşam sitesi olarak sizlere beli daha ince gösterme yolları hakkında detaylı bilgi vereceğiz. Bu şekilde belinizin daha ince gözüktüğünü görebilirsiniz.

Yüksek Belli Pantolon ve Etek Kullanın

Yüksek belli pantolon ve etek kullanmanız belinizin daha ince gözükmesine yardımcı olabileceği gibi boyunuzun da uzun gözükmesini sağlamaktadır. Volümlü ve uzun eteklerde belinizin normale göre daha ince gözükmesini sağlayacaktır.

Kemer Kullanarak Belinizi Ortaya Çıkarın

Beli daha ince gösterme yoları arasında ilk sıralarda kemer kullanmak yer almaktadır. Pantolon, etek ve gömlekler ile kemerlerinizi kombin yapabilir ve belinizin daha ince gösterebilme imkanınız bulunmaktadır. Kemeri belinizin en ince noktasına takarak farkı görebilme imkanınız bulunmaktadır.

Bluz ve Tişörtleri İçeri Sokabilirsiniz

Bol tişörtlerinizi ve bluzlarınızı ise dışarıda bırakarak giymeniz belinizi normale göre daha kalın görünmesine sebep olacaktır. Tişörtlerinizi bunun için pantolon veya etiğinizin içerisine sokma yoluna gitmeniz gerekmektedir.

Vücut Hatlarınızı Belirginleştirmek İçin Kalem Etek Giyebilirsiniz

Vücut hatlarını ortaya çıkarmak isteyen kişiler bunun için kalem etek giyme yoluna gitmesi gerekmektedir. Bu şekilde belinizi daha ince gösterebilirsiniz. Her kadının dolabında en az bir tane kalem etek yer alması gerekmektedir.

Kemerlerinizi Palto ve Ceketler İle Kombinleyin

Kemer takacağınız sırada sadece etek ve pantolonlarla kombinleme yoluna gitmeyebilirsiniz. İsterseniz daha farklı bir tarz oluşturmak için bol paltolar veya ceketler ile kombinlemeyi de tercih edebilirsiniz. Belinizi daha fazla ortaya çıkarmak için kemer kullanmalısınız. Ceketinizin üzerine kemer taktığınız zaman beliniz daha ince gözükecektir.

Bu yazı 268 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Facebookta bizi bulun