Bütün Kadınların Dolabında Mutlaka Bulunması Gereken Kıyafetler

Paylaş
 

Kadınların en büyük sorunları arasında genellikle, “bugün ne giysem?” Sorusu yer almaktadır. Gardırobunuzda yer alan bazı kıyafetler ise bu tarz durumlarda hayat kurtarıcı görevi üstlenebilmektedir. Bütün kadınların dolabında mutlaka bulunması gereken kıyafetler hakkında sizlere detaylı bilgi sunacağız.

Kalem Etek

Hiçbir zaman modası geçmeyecek olan kıyafetlerin arasında kalem eteklerin yer aldığını görebilirsiniz. Bazen bir görüşmeye ve özel bir davete gideceğiniz sırada gardırobunuzda yer alan kalem eteğiniz hayat kurtarıcı görevi üstlenebilmektedir. Özellikle vücut hatlarınızı belli ettiği için seksi bir görünüm de oluşturur.

Jean Pantolon

Her zaman moda olma unvanını korumakta olan parçaların arasında Jean pantolonlar da yer almaktadır. Jean pantolonu kombininize göre spor veya şık  bir şekilde kombinleme imkanına da sahip olursunuz. Bunun için vücut tipinize uygun olan bir Jean seçerek dolabınıza koymayı ihmal etmemelisiniz.

Beyaz Tişört

Sürekli moda olma unvanını koruyan bir başka parça ise; beyaz tişörttür. İster şortla isterseniz Jean pantolonunuzla kombin yapabilirsiniz. Hatta klasik pantolonla bile kombin yapabilme imkanınız bulunmaktadır. Beyaz tişört ne kadar basit bir kıyafet olarak görünüyor olsa da bazı durumlarda hayat kurtarıcısı konumunda olabilmektedir.

Siyah Mini Elbise

Özellikle özel davetlerde siyah mini bir elbisenin sizin için kurtarıcı konumunda olduğunu görebilirsiniz. Aniden bir davete veya iş toplantısına gideceğiniz sırada bu elbisenizi giyerek rahatlıkla gidebilirsiniz. Bu noktada elbisenizin sade ve şık görünüyor olmasına da dikkat etmeniz gerekmektedir.

Siyah Topuklu Ayakkabı

Kendi tarzınıza en uygun şekilde seçmiş olduğunuz siyah topuklu ayakkabınız sizin dolabınızda aynı siyah mini elbiseniz kadar hayat kurtarıcı bir konuma sahip olacaktır. Topuklu ayakkabı giymekten hoşlanmayan kişilerin bile mutlaka dolabının bir köşesinde bu siyah topuklu ayakkabısının yer alması gerekmektedir. Her an bu ayakkabıya ihtiyaç duyacağınızı unutmamanız gerekir.

Beyaz Gömlek

Beyaz gömlek karşınıza çok klasik bir seçenek gibi geliyor olabilir. Fakat işe gittiğiniz sırada veya hafta sonu arkadaşlarınızla gezeceğiniz evrede beyaz gömleğinizi farklı şekillerde kombinleyerek kullanabilme imkanına sahip olursunuz. Bu yüzden bu klasik ama önemli parçanın mutlaka dolabınızda yer alması gerekiyor.

Siyah Tayt

Bol gömlek ve bol kazak gitmeyi seviyorsanız tayt olmazsa olmazlarınız arasında yer alması gerekir. Bir siyah tayt fazla yer kaplamaz. Fakat çoğu zaman hayat kurtarıcı olduğu da görülebilmektedir. Günlük hayatında birçok kadının vazgeçilmez parçaları arasında yer almaktadır.

Deri Ceket

Deri ceketlerin özellikle mevsim geçişlerinde tercih edildiğini görebilirsiniz. Mevsim geçişlerinin vazgeçilmez parçaları arasında yer almaktadır. Deri ceketler de kombinlenme noktasında çok rahat bir şekilde kombin edilmektedir. Bu yüzden mutlaka dolabınızda deri ceketlere de yer vermeyi ihmal etmemeniz gerekiyor.

Blazer Ceket

Toplantıya veya işe giderken ciddi giyinmeniz gerekiyorsa blazer ceket mutlaka dolabınızda yer alması gerekiyor. Klasik bir parça olduğu kadar son derece şık ve kullanışlı bir parçadır. Bazen şık giyinmek istediğiniz zaman tarzınıza ekstra özellik katacaktır.

Bu yazı 308 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Facebookta bizi bulun