Çantada Alarm! Bel Çantaları Geri Dönüyor

Paylaş
 

Büyük ve ağır kol çantaları artık sizi yormaya mı başladı? Geçmişten günümüze gelen bir moda akımı olan bel çantaları sayesinde artık rahatlığınız daha fazla ön plana çıkacak. Aynı zamanda cool bir görünüşü de sahip olacaksınız.

Bel çantalarının görünüşü stil ikonları tarafından beğenildiği için kısa süre içerisinde benimsenmeyi başarmıştır. Birçok ünlü çanta tercihini değiştirip bel çantasına geçiş yaparak stillerini yenilemeyi başarmıştır.

Kendall Jenner

Moda dünyasında adını duyurmayı başaran son isimler arasında Kendal Jenner’ın odu. Hatta kendisinin bel çantalarını dünyaya tekrar tanıtan isimlerin arasında yer aldığını da söyleyebiliriz. Bu trendi ilk olarak geçtiğimiz yıl başlatan Jenner, Prada markasını çok fazla tercih ediyor.

Bella Hadid

Rahatlık ve şıklık denildiği zaman akıllara ilk gelen ünlüler arasında Bella Hadid’in yer aldığını görebiliyoruz. Hadid, kullandığı bel çantası ile de tarzını yakalamıştır. Bel çantaları ilk çıktığı zamandan beri Bella Hadid bu çantaların en sıkı müdavimleri arasında yer alıyor.

Kaia Gerber

Bu isim günümüzde her ne kadar çok popüler bir isim gibi görünmüyor olsa da ileride çok fazla duyacağınız isimlerin arasında yer alıyor. Cindy Crawford’un henüz 17 yaşında olan model kızı Gerber, tarz olarak sokak stilini tercih eden isimlerin arasında yer alıyor. Kendisi bu noktada bel çantalarını da çok sık tercih ediyor.

Chiara Ferragni

Sokak stili denildiği zaman akıllara ilk gelen isimlerin arasında Chiara Ferragni olduğunu görebiliyoruz. Kendisi bu akımın Kendall Jenner tarafından başladığını kabul edecek kadar da mütevazi bir isimdir. Stilini tamamlarken bel çantalarını kullanmayı da ihmal etmiyor.

Bu yazı 395 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Facebookta bizi bulun