Esmerlerde En Güzel Duran Renkler

Paylaş
 

Esmer kadınların dikkat çekici ve sıcak bir görünüme sahip olduğunu söyleyebiliriz. Esmerlere en çok yakışan renkler konusunda birçok tartışma konusu olduğunu görebilirsiniz. Baktığımız zaman esmerlerde en güzel duran renkler arasında özellikle bazı renkler çok fazla dikkat çekmektedir. Sizlere bu konuda detaylı bilgi sunacağız.

Elektrik Mavisi

En göz alıcı renklerin arasında yer alan elektrik mavisi şık duran da bir renktir. Özel bir buluşmaya veya davete gideceğiniz sırada bu rengi tercih edebilirsiniz. Günlük hayatınızda ise daha yumuşak tonlarda olan lacivert veya mavi tonlarını tercih edebilirsiniz.

Sıcak Pembe

Kahverengi saçlara ve esmer bir tene sahipseniz bunu ortaya çıkarmanın en iyi yolu sıcak pembe rengini tercih etmektir. Sıcak pembe özellikle cildinize yumuşaklık katar ve dikkatleri üzerinize çekmenize yardımcı olur. Feminen ve romantik bir havaya sahip olacağınızı da söyleyebiliriz. Yalnız bu evrede çok soluk pembelerden uzak durmaya ayrıca özen göstermelisiniz.

Sarı Tonları

Sarışınların en uzak durması gereken rengin açık sarı olduğunu söyleyebiliriz. Fakat esmerler için açık sarı güzel bir renk seçeneği olacaktır. Şeftali tonlarında olan bir allık ve ruj ile harika bir görünüm elde etme imkanınız olacaktır. Saç renginizi öne çıkarabilmeniz  için de sarı tonlarının ideal bir tercih olduğunu söyleyebiliriz. Aynı zamanda sadece yazın değil kışın da dolabınızda sarı parçaların yer aldığını görebilirsiniz.

Kırmızı

Kırmızının tam bir büyüleyici özelliğe sahip olduğunu söyleyebiliriz. Hem sarışınlara hem de esmerlere çok yakışan bir renktir. Koru renk saçlarda ve tende dikkat çekici özelliği bulunmaktadır. Yalnız günlük hayatınızda biran iddialı olacaktır.

Bu yazı 348 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Facebookta bizi bulun