İstenmeyen Tüylere Kalıcı Çözüm

Paylaş
 

Tüyler birçoğumuz için en büyük sorunların başında gelmektedir. Vücudumuzun herhangi bir yerinde istenmeyen tüylere kalıcı çözüm olabilecek alternatifler mevcuttur. İstenmeyen tüylerden kurtulmak için ağda, tüy dökücü kremler, epilatör, jilet gibi alternatifler bulunsa da bunlar kalıcı çözüm değildir. Sadece belirli süre geçici olan çözümlerdir. Belirli bir süre etki ederek, tüylerden kurtulmanızı sağlasa da kalıcı çözümler için daha farklı alternatifler bulunmaktadır. Daha kısa ve pratik olan çözümler arasında, doğal ve bitkisel olan çözümlere ve lazer epilasyon bulunmaktadır. Bu sayede uzun süre istenmeyen tüyleriniz den kurtulmanız mümkün olmaktadır.

Doğal Bitkisel Çözüm

Günümüzde var olan ve birçok kişi tarafından kullanılan tüy alma yöntemleri bulunmaktadır. Fakat bu yöntemler hem uzun zaman alan hem de çözümsüz yöntemlerdir. Kalıcı ve etkili bir çözüm olması için üretilen ve piyasada olan doğal ve etkili birçok krem bulunmaktadır. bu kremleri düzenli bir şekilde kullandıktan sonra vücutta istenmeyen tüylerden bir süre sonra kurtulmanız mümkün olmaktadır. Bu kremler cildin PH değerini korurken, aynı zamanda nem dengesini de korumaya yardımcı olur ve tüyleriniz den kurtulmak için kalıcı bir çözüm sunar.

Lazer Epilasyon

İstenmeyen tüylerden kurtulmanın bir diğer çözümü ise lazer epilasyon dur. Lazer epilasyon cilt tipine uygun olan makineler ile cilde belirli dozlarla ışık atımı ile gerçekleşir. Cilt tipi, rengi, kıl kökü gibi etkenlerin belirlenerek lazer ışınları yardımı ile kıl köküne direk müdahaleyi içerir. Çok kısa sürede etkisini gösteren ve uzun süre kalıcı çözüm sunan lazer epilasyon yöntemi herkese rahatlıkla uygulanır ve piyasada bulunan en etkili çözüm olarak kullanılır. Seanslar halinde uygulanan yöntem en fazla 5 seans sonunda etki eder.

Bu yazı 293 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Facebookta bizi bulun