Kadınlar Özel Gününde Ne İster?

Paylaş
 

Kadınların adet dönemlerin de ani psikolojik değişiklikler meydana gelebilir. Ani durum değişikliklerinden olayı bazen yorgun veya bazen  de sinirli olabiliyoruz. Şimdi size kadınlar özel günün de ne ister başlığıyla sorusunun cevabını vermeye çalışacağız?

Kadınların Adet Döneminde En favori Yiyeceği Tatlılardır.

Bu dönemde hepimizin ortak isteği tat genellikle tatlı yiyeceklerdir. Kadınların bu süreç de hormonları daha etkin çalıştığı için pasta veya çikolata gibi yiyecekler en çok tüketilen yiyecekler arasında yer alır. Erkekler bu dönemde kadınların motive etmeleri için onların favori tatlılarını sürpriz olarak verebilirler.

Karşılarındaki Kişilerin Kendisini Anlamasını Bekler?

Bu dönemde sakin kimlik de olan kadınlar dahi gergin veya duygusal olabiliyorlar. Bundan dolayı da karşı cins veya hem cins insanların onların anlamalarını ve empati kurmalarını bekler. Kalıcı olmayan bu dönem birkaç gün içerisinde geçeceğini bu dönemden önceki sakin ve anlayışlı  hale dönecektir.

Kadınlar Bu Dönemde Diğer Zamanlara Göre Daha Fazla Sevişmek İster

Bazı erkekler kadınların bu dönemde o sinirli yapıya büründüklerinden dolayı cinsel anlamda çekiniyorlar ve sağlıklı bir iletişim kuramıyorlar. Fakat kadınların böyle istekleri olduğunu bilmiyorlar. Bu dönemde  cinsel anlamda temas olmazken sadece ön sevişme yaşanılabilir. Adet döneminde erkeklerin yapması gereken  sevgilisi veya eşine ona değer verdiğini anlamalarına yardım etmek ve motive edecek sözler söylemektir.

Regl Döneminde Olan Kadınlar Bu Yorucu Süreçte Ne Yapar?

Bu yorucu dönem de kadınların tek düşündükleri ağrılarıdır. Bu nedenden dolayıdır ki bırakın ev işlerini ya da iş hayatından olan bir kadınsa bu dönem onlar içi daha yorucu ve acı bir süreç anlamına gelir. Bu tarz dönemlerde bu işin içinde kadını tek bırakmak değil partnerinin de bu zor zamanlarda eşinin veya aynı ortamı paylaştığı kişinin sorumluluklarına destek ve onun yalnız olmadığını kadına hissettirmesi gerekir.

Bu yazı 324 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Facebookta bizi bulun