Kış Modasını Nasıl Takip Etmelisiniz?

Paylaş
 

Kadınlar için olduğu kadar erkekler tarafından moda yakından takip edilmeye başlandı. Her sene değişen modaya ayak uydurmak için birkaç noktaya özellikle dikkat etmek gerekiyor. Mevsimine göre moda olan renkleri, kumaşları tanıyım doğru şekilde kullandıktan sonra moda parçaları daha kolay yakalayabilirsiniz. Havalar soğurken kış modasını nasıl takip etmelisiniz? Kış modası u sene bambaşka bir şekle bürünürken en dikkat çeken nokta kış ile beraber rağbet gören soluk, soğuk renkler bu kış kullanılmayacak. Yazın kullandığınız kadar renkli modeller kullanmasanız da hardal, kırmızı gibi dikkat çeken renklere yönelmek kış modası için en mantıklısı. Kış modasında olmazsa olmaz noktalardan biri dış giyim.

Kış Modasında Dış Giyim

Kışın modasını yakından takip edeceksiniz ceket, kaban seçimini çok iyi yapmanız gerekiyor. Birkaç sene önceki dış giyim modasında daha slim vücuda yapışan modeller var iken bu sene modayı takip edeceklerin daha kalın kumaşları, kabarık modelleri tercih etmeleri daha iyi bir seçim olacaktır. Bu sene kabanlarda tüyler, peluşlar moda. Erkeklerde, kadınlarda dış giyimde bu ayrıntıya yer verebilir. Bu sene kadınlar için kış modasının fark yaratan unsurlarından biri leopar ayrıntısı. Her sene geçerliliğinin koruyan bu deseni bu kış modasında daha ön planda göreceksiniz. Modayı kaçırmak istemeyenlerin mutlaka bu deseni giyimlerinde kullanmaları gerekiyor. Leopar olmazsa olmazlardan.

Kış Modasında Ayakkabı

Uzun yıllardır kadınlarında erkeklerinde kış ayakkabıları daha zarif ince kesimler üzerin şekillenirken bu sene kış ayakkabılarında kaba kesimleri göreceksiniz. Erkekler içinde kadınlar içinde postallar, kış botları çok moda. Kadınlar topuklu ayakkabıda ince topuk yerine kalın topukları tercih etmeleri moda için en önemli unsurlar arasında. Özellikle yeşil ve tonları size modayı yakalatacak renk olarak öne çıkıyor.

Bu yazı 241 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Facebookta bizi bulun