Plajlarda Yeni Bikini Modası

Paylaş
 

Yazın gelmesi ve havaların ısınması ile birlikte plajlarda denize girmek isteyen kişilerin sayısı çoğalmaya başladı. Birçok marka farklı koleksiyonları ile görücüye çıkarak bayanlar için yeni tasarladıkları tasarımlar ile ilgi çekmeyi başarıyor. Plajlarda yeni bikini modası geçen senelerde olduğu gibi bu yaz da fazla renkli ve oldukça desenli modeller ile farklılık gösteriyor. Yaz modası trendleri arasında yaz mevsiminin vazgeçilmesi mayo ve bikiniler farklı kesimleri ve klasik renkleri ile yerini korumaya devam etse de eskilere dönüşü göz ardı etmek imkânsız gibi görünüyor. Yüksek bel kesimler, tek parça bikiniler ve siyahın en güzel modelleri ise asaletini korumaya devam edecek gibi görünüyor.

Çiçek Bahçesi

Bikini severler için birçok farklı seçenek yaz modası için sunulmuş durumda. Eğer desenleri seviyorsanız, yeni sezonda baskı desenlerinin yanı sıra çiçek desenlerini tercih edebilirsiniz. Oldukça renkli çiçek model ve desenlerini sade tunik ve plaj elbiseleri ile kombinleyerek bikiniyi daha şık ve göz alıcı hale getirmeniz mümkün olabilir. Vücut hatlarınıza uygun olan modeller ile çiçek bahçesini plaja taşıyabilirsiniz.

Plajlarda Retro Havası

Desen desen, model model, renk renk bikinilerin plajlarda boy gösterdiği yaz mevsiminde retro hava tekrar gündemde. Yüksek bel olarak tasarlanan ve birçok bayanın gözdesi haline gelen retro modeller yüksek bel ile rahatlığı ön plana çıkarıyor. Özellikle saklamak istediğiniz ayva göbeğiniz de bulunuyorsa bu model tam aradığınız model seçeneği. Bel çevresini ince göstermek için ayrıca bel kısmında bulunan kemer detayı ile nostaljik bir görüntü taşıyabilirsiniz. İnce kemer ve yüksek bel sezonun en iddialı bikini modası olma yolunda. Özellikle canlı tonlar yerine koyu renkleri tercih ederek retro şıklığı elde etmeniz mümkün.

Bu yazı 359 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Facebookta bizi bulun