Sağlıklı Yaşam Hocası
Sokak Stili Modasında Öne Çıkanlar
28 Şubat 2018
Admin

Sokak Stili Modasında Öne Çıkanlar

2018 yılı aslında moda dünyasında büyük değişimlerin yaşandığı bir yıl olacak. Bunun için birçok kişi gerekli olan hazırlıkları yapmaya başladı bile. Sokak stili ise her zamanki gibi bu yılda popülerliğini korumayı başarıyor. Sizlere sokak stilinin en öne çıkan parçaları hakkında bilgi vereceğiz.

Mor

Sokak stilinde bu yıl en fazla tercih edilecek renk olarak mor rengi göze çarpıyor. Mor aksesuarlardan mor kıyafetlere kadar her yanda mor rengini görebilirsiniz.

Kovboy Çizmeleri

Aslında bot konusunda her modelin bu yıl çok makul olduğunu söyleyebiliriz. İsterseniz en uzun çizmeyi dizlerinize kadar çekin isterseniz bilek altı çizmeler ile kombin yapın. Fakat 2018 yılının en gözde ayakkabı şekli kovboy çizmeleridir. 70’li yılların vazgeçilmez parçası bu yıl da moda olmayı başardı.

Dev Marka Logoları

Bu yıl kadınların hepsinin reklam tabelası gibi gezdiğini görebilirsiniz. Kullandığınız marka ne kadar havalı bir marka ise yaptığınız reklamdan o kadar fazla kişi etkilenecektir.

Hasır Aksesuarlar

2018 sokak stilinde en fazla göze çarpanlar arasında hasır aksesuarlarda yer alıyor. Hasır şapkaları bu yıl herkesin kafasında görme ihtimaliniz var. Hasır çantalar ise hasır şapkaların arkasından geliyor.

Puantiye Desenli Kıyafetler

60’lı yıllarda en fazla sevilen desenlerden olan puantiye günümüzün modasına tekrar eklenmiş durumdadır. 2018 yılında birçok gömlekte ve elbisede puantiye detaylarının yer aldığını görebilirsiniz. Siyah beyaz puantiye ise her zamanki gibi en fazla tercih edilenidir.

Bir Yorum Bırak

Tüm Hakları Saklıdır © 2018-2019 Sağlıklı Yaşam Sitesi. Sağlık Hocası