Sonbaharda Nasıl Giyinilir?

Paylaş
 

Sonbahar aylarının gelmesiyle beraber moda dünyasında da köklü değişimler olduğunu görebiliyoruz. Sonbaharda nasıl giyinilir? Sorusu da çok sık şekilde sorulmakta olan soruların arasında yer almaktadır. Sonbahar aylarında doğru bir şekilde giyinmeniz sizlere sağlığınızı koruma imkanı sunmaktadır. Sağlık sitesi olarak sizlere bu noktada detaylı bilgi sunacağız.

Ceket Kullanmaya Dikkat Edin

Ceketler adeta sonbaharın kurtarıcısı olma özelliğine sahiptir. Yaz aylarında kısa kollu elbiseler ve bluzlar aldıysanız ve bunları hala giymeye devam etmek istiyorsanız ceketlerinizle beraber kombin yapabilme imkanına sahip olursunuz. Blazer ceket seçimi yapmanız sizlere belinizi ön plana çıkarma imkanı sunarken aynı zamanda trende uyum sağlamanıza da yardımcı olmaktadır. Ceketlerinizi kullanacağınız sırada yalnızca elbiseleriniz ile değil aynı zamanda şort, etek ve pantolonlarınızla kombinleyebilirsiniz.

Şort Giymeye Devam Edebilirsiniz

Yaz aylarında şehir içerisinde kısa şort giymekten hoşlanmayan kadınlar için sonbahar aylarının şort giymek için iyi bir fırsat olduğunu söyleyebiliriz. Çünkü sonbahar aylarında şortlarınızı giyeceğiniz sırada opak çorap kullanarak çok rahat bir şekilde giyebilirsiniz. Bu sizlere şık bir görünüm de sağlayacaktır. Çorapla beraber giyilen şortlar günlük giyimde dikkat çekerken gece hayatında da kullanılabilmektedir.

İnce Trikolar İle Şıklığınızı Yakalayın

Kazaklar da özelikle ince triko kazaklar son dönemlerde çok fazla tercih edilebiliyor. Şortlar, pantolonlar, etekler hatta durumuna göre elbiseler ile beraber kazaklarınızı giyebilme imkanınız bulunmaktadır. Bu görünüm sizlere şıklık katacağı gibi mevsimine uygun bir şekilde giyinmenize de yardımcı olmaktadır. Kazaklarınızı taytlarla beraber giydiğiniz zaman sportif bir görünüm elde edebilme imkanına da sahip olursunuz.

Bu yazı 225 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Facebookta bizi bulun