Yazın Vazgeçilmez Aksesuarları

Paylaş
 

Yaz aylarının gelip sıcak havaların kendisini göstermesiyle beraber şık yazlık elbiseler ve birçok aksesuar kaldırıldığı yerlerden çıkarılmaya başladı. Yaz aksesuarları arasında vazgeçilmez olan birçok parça olduğunu görüyoruz. Yazımızda sizlere vazgeçilmez yaz aksesuarları hakkında bilgi vereceğiz.

İnce Güneş Gözlükleri

Yaz aylarının gelmesiyle beraber hala kendiniz için mini bir güneş gözlüğü edinmediyseniz bu gözlüğü almanın tam zamanı olduğunu söyleyebiliriz. Retro havasında güneş gözlükleri veya ince kaplumbağa kabuğunu andıran gözlükler tam olarak sizin için olacaktır.

Büyük Şapkalar

Geçtiğimiz yıllarda genellikle güneş şapkaları ince ve şık bir forma sahipti. Şimdi ise bu ince ve şık formundan çıkarak biraz daha büyük şapkalar karşımıza çıkıyor. Fiyonklu şapkalar ise her zaman en fazla tercih edilenler arasında yer almaktadır. Sezonun en trend aksesuarları olduğunu görebiliyoruz.

Bantlı Sandaletler

Yaz aylarında en fazla karşımıza çıkan parçalar arasında bantlı sandaletler yer almaktadır. Geçtiğimiz yıllarda yüksek topuk veya düz taban şeklinde karşımıza çıkan bu sandaletler bu yıl orta topuklu bir şekilde karşımıza çıkıyor. Bantlı sandaletlerin sizlere 90’lı yılların modalarını andırdığını görebilirsiniz.

Örülmüş Çantalar

Son yıllarda hasır çantaları yaz aylarında herkesin büyük bir beğeni ile kullandığını görüyoruz. Durum bu şekilde olunca örülmüş çantalarda çok beğenilerek kullanılmayı başarıyor. Kova, daire veya kare şeklinde yer alan örülmüş çantalar göze hoş gelen aksesuarlar arasında yer almayı başarıyor.

Altın Takılar

Altın rengi takıların en moda olduğu zamanların yaz ayları olduğunu görebilirsiniz. Bir davete gideceğiniz zaman retro esintileri de içerisinde barındıran altın renkli takılar kullanarak hem daha şık hem de daha gösterişli bir havaya sahip olabilirsiniz.

Bu yazı 301 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Facebookta bizi bulun